סיפור ההצלחה של א'

א' הגיעה אלי עם הפרעות קשב וריכוז והיפראקטיביות.

 בחורה בת 26, שסבלה מכאבי גב עליון לא שפויים לבחורה בגיל כזה ומבעיות במערכת העיכול.

 

כל החיים הסבירו לה שאם היא לא תיקח קונצרטה(סוג של סם לקשב וריכוז), היא לא תצליח.

אבל הבעיה שגם עם התרופה היא לא הצליחה. היא הרגישה חסרת אנרגיה וחסרת חיוניות, תקיעות בחיים ולחץ וחרדה ממבחנים עד כדי עליית חום גבוה וריתוק למיטה.

 

טיפלנו רק בפרחי באך- הסברתי לה, פרחי באך מחזקים מבפנים החוצה, מחזקים את השלד הפנימי, ממלאים את חוסר האהבה והכי חשוב מחזקים את הביטחון העצמי (כי הרי לכל אדם יש חוסר). כאשר השלד הפנימי מתחזק זה משפיע ישירות על החוץ, ואז הקושי להתמודד הוא הרבה יותר קל.

 

התחלנו בטיפול, ומשבוע לשבוע אני מרגישה שיש שיפור עצום! בשבוע הראשון חזרו הקלילות ומצב הרוח, שבוע לאחר מכן הרגישה שהחיים מתחילים לזוז וה"תקיעות" שהרגישה כבר איננה, כל אלו היו שינויים קלילים.

 

בשבוע השלישי התחיל הניסיון שלנו, כי אז התחילה תקופת מבחנים באוניברסיטה. היא קיבלה 2 תמציות באותו שבוע וחיכינו לראות מה קורה. בפעם הראשונה מזה הרבה זמן היא לא העלתה חום והצליחה להגיע למבחן, לא היו חרדות ולחץ, הן פשוט לא הגיעו והיא הצליחה לעבור את המבחן.שמנו לב שזה ממשיך ממבחן למבחן, ולא רק שזה מצליח, היא גם מצליחה לסיים בהצטיינות.

 

כלומר היה פה איזה פחד מהצלחה והקטנת העצמי- כי הרי מי אני שאצליח.משבוע לשבוע כאבי הגב פחתו ורמת האנרגטיות והחיוניות עלו.וכל זה רק מפרחי באך ושינויים ממש קטנטנים בתזונה.

 

היום א' בשנה שלישית של הלימודים, מצטיינת המחזור שלה, יש לה כיוון בחיים והיא מאמינה בעצמה.

 

רעות קפויה